i dual box, so i go with the... its $1 a day. geez. you cant afford $1 a day? i pay $2 for my coffee, and $5 of gas just to get to and from work. there's many other payments, but i stick with the daily $$ amounts just to make it something they can relate to, as most kids dont have monthly payments. but they do have daily lunch and busfare and such.
Connect With Us